• SKSJ0528-940-280
  • NIAG9483-940-280

KONSULTATSIOONIDE GRAAFIK 2019-2020 õa

Õpetaja ees- ja perekonnanimi Õpetatavad ained Konsultatsiooni päev Konsultatsiooni aeg Ruum
Ahv, Albert muusika neljapäev või
kokkuleppel
15.15 - 16.00 312
Drjukov, Dmitri riigikaitse teisipäev 8.00 või kokkuleppel 321
Gavrilova, Marina algkool
vene keel ja kirjandus

neljapäev
reede

6A, 6B - 14.25 - 15.10
4А, 5В - 13.30 - 14.15

121
Grihhina, Irina vene keel ja kirjandus

esmaspäev
reede

5A, 7B, 9B - 15.15 - 16.00
10-12 kl. - 15.15 - 16.00

214
Grišina Svetlana inglise keel

esmaspaev

14.25 - 15.10 319
Iljina, Marina kirjandus teisipäev 15.10 - 16.05 304
Issajeva, Svetlana kehaline kasvatus esmaspäev 15.10-16.05 või kokkuleppel võimla
Jasjukevitš, Oksana matemaatika ja teised ained esmaspäev
reede
11B, 10C - 14.25-15.10
12A 14.25-15.10
teised ained - kokkuleppel
320/314
Jetskalo, Jelena bioloogia, loodusõpetus teisipäev 14.25 - 15.10 või kokkuleppel 318
Jurgenovskene, Ljubov inimeseõpetus esmaspäev 14.25 - 15.10 314
Jurkina, Tatjana käsitöö ja kodundus kolmapäev 14.25 - 15.15 35
Kaetri, Maria eesti keel neljapäev või
kokkuleppel
15.15 - 16.00 213
Kisseljova, Marina geograafia kolmapäev või
kokkuleppel
8.00 - 8.30 318
Kobašova, Tatjana põhikool esmaspäev 14.25 - 15.15 123
Kobašova, Tatjana algkool kolmapäev 13.30 - 14-15 123
Kobõlinski, Roman ajalugu teisipäev 15.15 - 16.00 219
Kovõlina, Inna inglise keel esmaspäev või
kokkuleppel
15:10 - 16:00 321
Kravets, Natalia algkool teisipäev 14.00 - 14.45 125
Kulagina, Margarita muusika nejapäev või
kokkuleppel
13.25 - 14.10 312
Laine, Ninel inimeseõpetus, ajalugu esmaspäev 14.15 - 15.10 108
Leštšenski, Oleg kehaline kasvatus reede või
kokkuleppel
14.15 - 15.00 võimla
Levchuk, Lesia inglise keel reede või
kokkuleppel
8.00 - 8.30 216
Lind, Valeri eesti keel esmaspäev 15.20 - 16.00 218
Lipijäinen, Tatjana prantsuse keel kolmapäev 14.15 - 15.10 204
Liski, Natalja kunstiõpetus esmaspäev või
kokkuleppel
14.15 - 15.10 35
Lukašenkina, Julia prantsuse keel kolmapäeval 8.00 või kokkuleppel 213
Maljutina, Larissa ajalugu esmaspäev 14.25 - 15.10 219
Mazurkevitš, Jelena klassiõpetaja teisipäev 13.25 - 14.10 109
Minova, Anastasija inglise keel neljapäev või
kokkuleppel
15.15 - 16.00 322
Nasonova, Irina inglise keel esmaspäev 14.20 - 15.00 204
Nikkel, Rita eesti keel kolmapäev või
kokkuleppel
14.20 - 15.05 raamatukogu
Novitšihhina, Tatjana vene keel ja kirjandus kolmapäev või
kokkuleppel
14.25-15.10 216
Philips, Jana tehnoloogia kolmapäev või
kokkuleppel
14.25 - 15.10 37
Rajalo, Henn eesti keel, teised ained neljapäev või
kokkuleppel
8.00 - 8.30 407
Rajevskaja, Anna algkool esmaspäev 14.15 - 15.00 124
Rannaeere, Tatjana vene keel ja kirjandus reede 7.45 - 8.30 211
Sillamaa, Minna algkool kokkuleppel 12.15 - 15.00 127
Smirnova, Jelena algkool neljapäev 12.25 - 13.10 122
Soopalu, Kristi eesti keel (põhikool) reede 14.25 - 15.10 217
Stepanov, Artur programmeerimise alused teisipäev 15.10 - 16.00 317
Štšetina, Tatjana bioloogia/keemia neljapäev või
kokkuleppel
14.20 - 15.05 114
Svarval, Svetlana füüsika, matemaatika

teisipäev või
kokkuleppel

14.25 - 15.10;
15.20-16.05

209
Tihhonjuk, Jelena saksa keel reede või
kokkuleppel
14.20 - 15.05 109
Tokmakova, Olga geograafia teisipäev 14.20 - 15.05 318
Üksiratsa, Elona eesti keel kolmapäev või
kokkuleppel

14.25 - 15.10

215
Uljev, Andrei eesti keel neljapäev 14.15 - 15.00 109
Vandel, Maret algkool teisipäev 13.30 - 14.15 126
Vannik, Marina psühholoogia, inimeseõpetus neljapäev 15.15 - 16.00 või kokkuleppel 311
Velman, Natalja matemaatika

esmaspäev

14.20 - 15.30 211
Volossova, Olga matemaatika kolmapäev või
kokkuleppel
14.20 - 15.10 või kokkuleppel 203
Yanenko, Svitlana algkool kolmapäeval 14.00 - 15.00 107
Zernova, Natalia inglise keel teisipaev 14.30 - 15.15 109
Zarikova, Aljona kehaline kasvatus nejapäev või
kokkuleppel
15.10 - 16.05 võimla