8.märtsil, 2. trimestri viimasel päeval, korraldas kool eelmise akadeemilise perioodi tulemuste kokkuvõtteid. Koolielu oli küll huvitav ja põnev. Lapsed osalesid erinevate muuseumi tundides, palju reisisid jõuluvaheajal, võtsid osa igasugustes konkursidest ja võistlustest. Kõige tublimad said diplomi ja tänukirju. Kõige olulisemad üritused olid seotud jõulu heategevusega. Meie koolil oli kogutud üsna suur summa, mis kanti üle Heategevusfondi arvele. Täname kõiki meie õpilasi, õpetajaid, koolitöötajaid ja lapsevanemaid, kes osalesid selles tähtsas teos. Oli palju spordivõistlusi, milles meie tiimidel õnnestus saavutada häid tulemusi. Kõige sportlikumad neiud 9.B klassist said spordisärgid. Tänukirja sai ka meie õpetaja Maret Vandel, kelle videoklipp saavutas kolmanda koha üleriigilisel konkursil.