20. märtsil toimus Tallinna spordihalli koolilaste meistrivõistlused ergonomeetril „Concept2“. Võistlusel osalesid kaks vanusegruppi: põhikool ja gümnaasium (noormehed ja neiud).

Meie kooli esindasid:

põhikool - Stepan Parubok (9A), Aleksei Lobanov (9A), Juri Rudkovski (9B), Aleksandr Muhhin (8B);

Ayah Darwish (9B), Daria Sitnikova (9B), Elisabet Karlson (9B), Livia Suursoo (9B)

gümnaasium - Danila Anikejev (11A), Vladimir Gamtak (10B), Aleksandr Fink (11A), Lukas Elzbergas (11A);

Karina Krainova (11A), Lilija Mokejeva (11B), Anastasija Vassiljeva (11B), Anastasia Ivanova (11B).

Osavõtjad pidid läbima 500m teekonna. See on umbes kahe minuti pikkune peamiste lihasrühmade (jalgade, selja, käte, kõhupressi) kõrge intensiivsusega töö. Neiud ja noormehed näitasid nii iseloomu, kui ka tahet võita. Gümnaasiumi noormehed ja põhikooli neiud suutsid oma võistlused võita.

Meie kooli parimad olid põhikooli poisid. Nad said linnas 7. koha (ja see on 36 meeskonnast). Individuaalsel võistlusel näitas Stepan Parubok (1.26.8) suurepärast tulemust, võites kolmanda koha 144-st osalejatest! Esimesele kohale kaotas 1,8 sekundiga ja teisele veelgi vähem ...

Suured õnnitlused Stepanile!