Koreograafiline ansambel “KOLOR” eksisteerib Tallinna Mustjõe Gümnaasiumis 23 aastat. Ansambli asutaja - kunstiline juht, professionaalne koreograaf ja lavastaja - Nina Koort. Ansambel on nii Eestis kui ka Ukrainas, Valgevenes, Venemaal, Poolas, Soomes, Leedus ja Lätis rahvusvaheliste ja vabariiklike võistluste ja festivalide mitmekordne võitja. „Kolor“ on paljude ürituste püsiv osaleja.

7. aprillil toimus kultuurikeskuses "Lindakivi" ansambli “KOLOR” kontsert, kus osalesid ka Kaukaasia tantsu "TEREK" ansambel, Idamaine Tantsustuudio LuXoR, Tallinna Tondiraba Kooli stuudiod ja meie Mustjõe gümnaasiumi õpilased: Teatr-mod “Natali”, Yuliia Shyian (8A), Valeria Shapialeuskaya (8A), Anna Ponomarjova (8A)   ja Polina Solovjova (12A). Esimeses osas oli võimalus näha koreograafilist ja dramaatilist etendust "Krahv Monte Cristo" ja teises osas - kõigi vanuserühmade ansambli "Kolor" kontserti numbreid erinevates žanrides ja koreograafilistes stiilides.

18. aprillist 22. aprillini oli ansambel “KOLOR” rahvusvahelisel konkursil - festivalil "SVETOX" Minskis, Valgevenes ja sai kategoorias “Koreograafia” Grand Prix. Samal festivalil, laulukonkursil, said Yuliia Shyian (8A) I astme ja Valeria Shapialeuskaya  (8A)  II astme laureaadiks. Õnnitleme kõiki osalejaid!